Lugupeetud metsamehest kalapüügi huviline.

Jätkaksime pärast pikka sunnitud pausi traditsioonilist talvist jää pealt kala püüdmise mõõduvõtmist. Oodatud on kõik huvilised, kes metsaga või eestimaise puiduga hetkel seotud või olid kunagi seotud, või kavatsed kuidagi sellega siduda.

Mõõduvõtt toimub 27. veebruaril 2021. a Peipsi järvel. Kogunemine Kodavere kirikla tagumises parklas algusega kell 9:30. Püügiaeg on ligi kaudu 4 tundi koos järvele minekuga ja järvelt tulekuga. Mõõduvõtt on võistkondlik. Liikmete arv võistkonnas ei ole piiratud. Kala püüda võib iga liige kuni kolme õngpüünisega omal valikul, mis on lubatud harrastuspüügi õigusega .

Selleks, et võistelda peab olema lunastatud harrastuspüügi õigus seadusega ettenähtud korras.

Eelregistreerimine: Koit Kraav, koit.kraav@rmk.ee,   hiljemalt 24.veebruar  2021.a. Märkida ära võistkonna nimi, nimeline koosseis ja võistleja kategooria. Osalustasu 5 eurot osavõtja kohta (tasuda kohapeal, sularahas). 

Palume jälgida koroonaga seotud sel ajal kehtivaid juhiseid.

Jääolusid (PPA-jääolud) või küsida infot võistluspaigale lähematest  PPA kordonitest .

Kui Eesti Vabariigi Riigikogu  ja Eesti Vabariigi valitsuse või mõne nende halatava organisatsiooni poolt või mingi muu vääramatu jõu tõttu on jääl viibimine võimatu või keelatud, jääb võistlus ära.

 

Korraldaja: Eesti Metsateenijate Ühing

Juhend
Abi info