Eesti Metsateenijate Ühing on välja andmas oma traditsioonilist seinakalendrit “Metsakalender 2024“. Kalendrit on välja antud alates 1998.aastast ja arvatavasti on see üks vanemaid järjepidevalt ilmunud kalendreid.

Oleme oma fotod välja valinud korraldatud fotokonkursilt laekunud loodusfotodest. Iga kuu loodusfoto kõrval  on  eelmise ja järgmise kuu väike kalender. Iga kuu juures on ka antud kuud iseloomustavad metsaga seotud rahvatarkused, Urmas Rohu luuletus ja  antud kuu metsanduslikud tähtsündmused aastal 2024 (sisaldab ülevaadet läbi pika ajaloo metsandusega  seotud sündmustest, sünnipäevadest ja sünniaastatest jms., mille täitumisel möödub 2024 aastal ümmargune arv aastaid). Kalendris on ka  2024 aasta teadaolevate metsanduslike ürituste toimumise ajad. Kalender on sobilik kingitus nii oma töötajatele kui ka kõigile lepingupartneritele, tuttavatele ja sõpradele.

Oleme planeerinud kalendreid tellida vastavalt esitatud eeltellimistele. Seega kalendri  hilisem soetamise soov võib kujuneda  keerukaks

Et kalendreid kõigile jätkuks, soovime eelnevalt teada Teie soovi 2024.a. metsakalendrite tellimiseks.

Kalendri hind on  3,50 €/tk.

 

Oma soovid kalendri tellimiseks  palume saata  hiljemalt 25. oktoober.2023  aadressile

Kaarel.Tiganik@rmk.ee

Tel : 504 5831