Selle aasta talvise jääpüügi võistlus oli 09 märtsil. Kalkuleerisime seda toimumise aega igati aga jäime pidama sellele päevale, kuna sulad olid peale tulemas ja jää püsimine kahtlane. Nii pani Kaarel kutsed teele ja teavitas ka neid, kes varem olid sellisel üritusel osalenud. Kahjuks said minu enda kontaktid arvuti ja telefoni vahetamisega kaduma.
Kokku tuli ikkagi 17 osalejat, kellest küll mõni jääle ei läinudki, kuid oli muidu tubli abiline. Jää peale siirdus 14 meest ja üks tüdruk, kes kõik ka õnnelikult, vaatamata praole, tagasi jõudsid. Ega saakki kõige väiksem olnud- 28,1 kg. 2018.a. oli kogu saak 40 osaleja peale ainult 12,02 kg.(2012.a. 90,63- 68 osalejat; 2013.a. 53,1- 52 osalejat; 2014.a. 35,78- 36 osalejat). Nii et kui tsiteerida klassikuid: „pole paha“.
Võidumehed olid Jüri Piir ja Rein Talviste 9,12 kg(see peaks olema neil 8 kord võita).
Teise koha said napi kaotusega Heiti Piir ja Kaljo Vaarik 8,75 kg ja kolmanda tulemuse tegid Heiki Rips ja Margus Noorkõiv 4,4 kg. Peale võitjaid sai lohutus auhinnaks Ilmar Paal(püüdis üksinda) ühe kobeda latika. Kõikide osalejate vahel loositi välja ka üks veidi suurem haug. Õnn naeratas sellel aastal Jaan Jaskale.
Ilm kõva tuulega kuidagi ei soosinud, kuid kõik kes jääle läksid, pidasid lõpuni vastu.
Nii mõnigi kes lubas tulla, pelgas ilma. Heiki Rips arvas, et tema pole sellise tugeva tuulega varem jää peal käinudki.
Sooja ja maitsva supi eest hoolitses firma Pootsman PT.
Kui peaks midagi korralduse muutma, on kõik ettepanekud teretulnud.